image

 Doskonałe warunki przez cały rok

Jeśli zdecydują się Państwo na odpoczynek w Domu Wypoczynkowym Korab, czeka na Państwa nie tylko blisko położona plaża lecz również komfortowe warunki pobytu i niepowtarzalna atmosfera o każdej porze roku.

Warunki pobytu staramy się dopasować do potrzeb Gości, dla: starszych i młodszych, samotnych, par, rodziców z dziećmi, zmotoryzowanych, sportowców, osób, które przyjeżdżają prozdrowotnie, na rehabilitację, po czyste, nadmorskie powietrze z jodem, miłośników zwierząt, aktywnych i dla tych, którzy szukają relaksu, wyciszenia oraz lubią zieleń i nieobojętne są im walory przyrodnicze i estetyczne.

Do dyspozycji Gości oferujemy znajdujące się na posesji: plac zabaw dla dzieci, meble ogrodowo-wypoczynkowe, monitorowany, bezpłatny parking z dwiema bramami wyjazdowymi i zakątek grillowy. W otulinie zieleni znajdują się: altanka z dużym i małym stołem, ławkami i krzesłami oraz duży kamienny grill. Dysponujemy miejscem na wózki, rowery i sprzęt wodny. Istnieje możliwość korzystania z pralki i suszarki bębnowej. Można również suszyć ubrania, ręczniki, stroje neoprenowe (pianki) nie tylko na balkonach, ale także na posesji, na stojakach z linkami, w razie deszczu oferujemy sznurki w piwnicy. Mamy też dla osób, które chciałyby przywieść z sobą zdrowotną pamiątkę lub sprawić komuś nietuzinkowy prezent z nad morza - kolorowe, w stylu marynistycznym poduszki z jodem. Można u nas nabyć takie ręcznie robione poduszeczki, wypełnione trawą morską, która ma właściwości absorbowania jodu z wody. Akceptujemy zwierzęta. Psy mile widziane grzeczne, niehałaśliwe, koty nie wyrządzające zniszczeń.

 Ciesz się chwilą

Oprócz regenerujących seansów saunowych oferujemy również możliwość zorganizowania: rejsu pomeranką (rekreacyjną, drewnianą łodzią żaglową w stylu starorybackim), wypłynięcie kutrem z możliwością wędkowania lub obserwacji ptaków, wykonania masażu (klasycznego, relaksacyjnego, leczniczego) oraz usług kosmetycznych.

Mieszkamy na wspólnej posesji z Turystami, jest więc zawsze na miejscu osoba dyspozycyjna, która może udzielić pomocy swoim Gościom. Dbamy o zadowolenie naszych Klientów, by dla każdego spędzone u nas chwile były atrakcyjne, przyjemne i niezapomniane. Wielu zadowolonych Gości do nas powraca i poleca nasz obiekt swoim znajomym, co daje nam dużo satysfakcji.


Dla Dzieci

 Bezpieczństwo

Bliskość czystej, piaszczysztej plaży, łatwe zejścia oraz spokojna i cicha okolica powodują, że odwiedza nas mnóstwo rodzin z dziećmi. Dlatego przygotowaliśmy nasz obiekt m.in. dla rodzin nawet z malutkimi dziećmi, żeby czuły się bezpiecznie. Ogrodzona posesja, możliwość przygotowania posiłków, bezpieczne balkony, miejsce na przechowywanie wózków, możliwość zabezpieczenia gniazdek elektrycznych, aktualne kontakty do pediatry i lekarza pierwszego kontaktu.

 Komfort wypoczynku

Bezpłatny pobyt dzieci do lat 3. Dodatkowe wyposażenie takie jak: łóżeczko turystyczne, wanienka, krzesełko do karmienia, podgrzewacz do butelek, bujaczek, podest, nocnik i nakładka sedesowa. Zadbamy, aby wczasy nad morzem z dzieckiem były dla wszystkich członków rodziny miłym i radosnym przeżyciem, a także dostarczały pozytywnych emocji.

plac zabaw dla dzieci

Oferujemy zorganizowany na naszej posesji plac zabaw - miejsce spotkań i uciech dziecięcych. Znajdują się na nim: piaskownica z morskim piaskiem, pełna zabawek plażowch, domek ze ścianką wspinaczkową i zjeżdżalnią, ławka bujana, huśtawki, drabinki, stoliczek z kolorowymi krzesełkami, statek-bujak i trampolina.
KORAB- DOM WYPOCZYNKOWY © Wszelkie prawa zastrzeżone