image

bezpieczeństwo

Bliskość czystej, piaszczysztej plaży, łatwe zejścia oraz spokojna i cicha okolica powodują, że odwiedza nas mnóstwo rodzin z dziećmi. Dlatego przygotowaliśmy nasz obiekt m.in. dla rodzin nawet z malutkimi dziećmi, żeby czuły się bezpiecznie. Ogrodzona posesja, możliwość przygotowania posiłków, bezpieczne balkony, miejsce na przechowywanie wózków, możliwość zabezpieczenia gniazdek elektrycznych, aktualne kontakty do pediatry i lekarza pierwszego kontaktu.

komfort wypoczynku

Bezpłatny pobyt dzieci do lat 3. Dodatkowe wyposażenie takie jak: łóżeczko turystyczne, wanienka, krzesełko do karmienia, podgrzewacz do butelek, bujaczek, podest, nocnik i nakładka sedesowa. Zadbamy, aby wczasy nad morzem z dzieckiem były dla wszystkich członków rodziny miłym i radosnym przeżyciem, a także dostarczały pozytywnych emocji.

plac zabaw dla dzieci

Oferujemy zorganizowany na naszej posesji plac zabaw - miejsce spotkań i uciech dziecięcych. Znajdują się na nim: piaskownica z morskim piaskiem, pełna zabawek plażowch, domek ze ścianką wspinaczkową i zjeżdżalnią, ławka bujana, huśtawki, drabinki, stoliczek z kolorowymi krzesełkami, statek-bujak i trampolina.

Plac zabaw
zobacz więcej >>>

KORAB- DOM WYPOCZYNKOWY © Wszelkie prawa zastrzeżone